8 Mar - 29 Mar 2025
Presentatie Vrouwen van Amsterdam – een ode in De Hallen Amsterdam

8 Mar - 29 Mar 2025
External locationPresentatie Vrouwen van Amsterdam – een ode in De Hallen Amsterdam
Ter gelegenheid van Internationale Vrouwendag zijn in De Passage van De Hallen Amsterdam de hele maand maart tien portretten te zien van vrouwen aan wie al een ode is gebracht, waaronder Aletta Jacobs, Sylvana Simons, Aïcha Bergamin en Maybeline Akua. Deze beelden maken deel uit van de bredere tentoonstelling Vrouwen van Amsterdam – een ode, die momenteel te zien is in het Amsterdam Museum (Amstel 51). De presentatie in De Hallen biedt bezoekers een laagdrempelige en toegankelijke manier om deze inspirerende verhalen te ontdekken in een publieke ruimte.
Data: 8 t/m 29 maart 2025
Locatie: De Passage, De Hallen Amsterdam
Toegang: Gratis

Over de samenwerking tussen Amsterdam Museum en De Hallen Amsterdam
De Hallen is een levendige ontmoetingsplek in Amsterdam-West, met meer dan drie miljoen bezoekers per jaar. De Hallen staat bekend om haar veelzijdige programmering en haar inzet voor kunst en cultuur in de openbare ruimte.
John Sijmonsbergen, directeur van De Hallen Amsterdam: “De maatschappelijke missie van De Hallen Amsterdam en het Amsterdam Museum sluiten heel goed op elkaar aan. Dit project smaakt naar meer samenwerking!”